MÖBLER / Bord / Sybord 12086216
nr 1208 6216
Sybord
mahogny, 1830/40-tal. Längd: 58. Djup: 43 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 20:39:13
150 kr
200 kr