MÖBLER / Bord / Sybord 13141250
nr 1314 1250
Sybord
1880-tal. Bredd: 57, djup: 37 cm, höjd: 74 cm, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:15:11
100 kr
200 kr