MÖBLER / Bord / Sybord 13588378

nr 1358 8378

Sybord

1800-tal, mahogny. Bredd: 51, djup: 35 cm, höjd: 75 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:42:38

31/10 11:25:48 1      Vinnande bud