MÖBLER / Bord / Sybord 12756508
nr 1275 6508
Sybord
50/60-tal, Danmark, OP Rykken & Co, Öystese, Teak. Bredd: 54, djup: 45 cm, höjd: 51 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:30:50
15/9 23:24:58
150 kr
16/9 13:06:55