BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / StrÃ¥lvärmare 14145187

nr 1414 5187

Strålvärmare

Ett par, för djur, Höjd: 40cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 19:26:39

19/8 19:28:14 1      100 kr
23/8 13:27:21 2      Vinnande bud