MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 13581333

nr 1358 1333

Stol

längd (a)

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 2 november 2020
kl 19:28:28

2/11 19:23:28 1      Vinnande bud

Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.