GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 5097316
nr 509 7316
Stekfat
Kina, 1700-tal, Famille Rose, längd: 50, (lagningar)
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 februari 2008
kl 16:49:21
800 kr
700 kr
900 kr
900 kr
1.000 kr