GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 10706676
nr 1070 6676
Stekfat
2 st, Blåvitt kompaniporslin, längd: 39-42
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 november 2016
kl 18:47:19
21/11 17:44:35