SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Spira 13976790

nr 1397 6790

Spira

silver, 1800-tal. Saknar stämplar. Höjd: 47 cm, ca 2 cm i diameter, Vikt: 124g

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:02:11

Silver