MÖBLER / Bord / Spelbord 12555609

nr 1255 5609

Spelbord

nyrenässans, Längd: 90cm. Djup: 45 cm. Höjd: 78cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 20 maj 2019
kl 18:40:05

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.200 kr
  Göteborg 1.200 kr
  Helsingfors 1.200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor