MÖBLER / Bord / Spelbord 12555609

nr 1255 5609

Spelbord

nyrenässans, Längd: 90cm. Djup: 45 cm. Höjd: 78cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 20 maj 2019
kl 18:40:05