MÖBLER / Bord / Spelbord 13855169

nr 1385 5169

Spelbord

1700/1800-tal, mahogny. Bredd: 90, djup: 44x2 cm, höjd: 73 cm

Kondition: slitage, skador

måndag 22 mars 2021
kl 18:08:58