FURNITURE / Tables / Games table 11482225

nr 1148 2225

GAMES TABLE

1890s, length: 95 cm, width: 47 cm, height: 80 cm, wear.

1890-tal, längd: 95 cm, djup: 47 cm, höjd: 80 cm

Condition: slitage

600

SEK 300

Monday December 4 2017
at 19:52:14

1/12 15:03:45 1      250 kr
1/12 15:03:47 2      Vinnande bud