BELYSNING / Väggbelysning / Spegellampetter 14719104

nr 1471 9104

Spegellampetter

2 st, + speglar. Höjd: 30-49cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 maj 2022
kl 18:34:26

26/5 19:43:30 1      Vinnande bud