BELYSNING / Väggbelysning / Spegellampett 13656512

nr 1365 6512

Spegellampett

Nyrokoko, 66x64 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 7 december 2020
kl 20:59:04

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.