LIGHTING / Wall lamps / Wall bracket mirror 13051404
nr 1305 1404
WALL BRACKET MIRROR
Empire, saknar ljusarm, additions, 63x40, wear, damages.
Empire, saknar ljusarm, kompletterad, 63x40 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 500
Monday February 3 2020
at 18:30:34
3/2 18:15:41
Karl Johanstil/Empir
Senempiren