BELYSNING / Väggbelysning / Spegellampett 10672050
nr 1067 2050
Spegellampett
Empire, 70x57
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 november 2016
kl 18:38:40
5/11 10:40:05
Karl Johanstil/Empir
Senempiren