MÖBLER / Byråar, sekretärer / Spegelbyrå 7939347
nr 793 9347
Spegelbyrå
1880-tal, längd: 107, djup: 57, höjd: 200
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:09:26
300 kr
500 kr