bakg

  ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14677555



*

nr 1467 7555


Spegel

tygklädd ram, 78x78 cm


Utrop:

1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 700 kr (per 08:13:43)
Uppdatera
Visning

fredag 13/5, lördag 14/5, söndag 15/5 och måndag 16/5


Auktionen
avslutas:

måndag 16 maj kl 18:15:14


bakg
Mitt (max)bud:
Maxbuden är hemliga för övriga budgivare. Tänk på att det tillkommer 23% + 100 kronor på det klubbade priset.
  • Mitt bud
  • Budhistorik
Tid Kund Bud
14/5 07:16:04 1      ledande budet*

*Det maxbud som är ledande är hemligt för övriga budgivare tills någon annan lägger ett högre bud.

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.250 kr
  Göteborg 1.250 kr
  Helsingfors 1.250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ



Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
  • Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar tygklädd ram
  • 7088 Bägare
    2 st Böhmen + spegelplatå. Höjd: 13-15 längd: 33 cm
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    16 maj kl 18:40
  • 7585 Spegel
    102x43cm
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    16 maj kl 20:23
  • 6199 Spegel
    Empirestil, 88x38 cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    16 maj kl 18:46




Ladda ner broschyr