ÖVRIGT / Speglar / Spegel 15841037

nr 1584 1037

Sengustaviansk, bemålad, originalkartuscher, 94x46 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 11 december 2023
kl 19:26:06

11/12 17:48:08 1      Vinnande bud