MÖBLER / Bord / Soffbord 12354365

nr 1235 4365

Soffbord

Teak, 1950-tal, Längd: 121 cm. Djup: 45 cm, höjd: 39cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:06:24