MÖBLER / Bord / Soffbord 12354365

nr 1235 4365

Soffbord

Teak, 1950-tal, Längd: 121 cm. Djup: 45 cm, höjd: 39cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:06:24

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.200 kr
  Göteborg 1.200 kr
  Helsingfors 1.200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor