MÖBLER / Bord / Soffbord 13746446

nr 1374 6446

Soffbord

Pelarfot, design: Torsten Schedin, brännstämplad. Bredd: 101, djup: 76 cm, höjd: 63 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 25 januari 2021
kl 18:48:20