MÖBLER / Bord / Soffbord 8573340

nr 857 3340

Soffbord

Nk, 50-tal, teakskiva, svärtade ben, längd: 77 cm, djup: 77 cm, höjd: 48 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

200 kr

måndag 4 november 2013
kl 19:37:48