MÖBLER / Bord / Soffbord / matbord 13746111

nr 1374 6111

Soffbord / matbord

mahogny. Höj / sänkbart, Bredd: 115 cm. Djup: 47 cm. Höjd: 47 cm, med iläggsskiva

Kondition: slitage, slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 25 januari 2021
kl 18:47:25