MÖBLER / Bord / Soffbord 16737145

nr 1673 7145

Soffbord

lådor i sargen, jakaranda (CITES-intyg medföljer). Bredd: 151 cm. Djup: 60 cm. Höjd: 57 cm

Kondition: slitage, märken, repor, fanérbortfall

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 20 januari 2025
kl 21:01:55