MÖBLER / Bord / Soffbord 3306011
*
nr 330 6011
Soffbord
Keramik
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 oktober 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/10 13:27:17
1
100 kr
4/10 10:03:02
2
Vinnande bud
4/10 12:11:32
1
200 kr
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord keramik soffbord
-
6073 Lampbord
Butlers Tray. Diameter: 65 cm, höjd: 47 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:05
-
6453 Rökbord
Intarsia. Diameter: 64 cm, höjd: 61 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:51
-
6477 Rökbord
med kopparskiva. Diameter: 57 cm, höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:26
-
6408 Soffbord
1960-tal, senare stenskiva, tidningshylla. Bredd: ..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:47
-
6310 Soffbord
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Ovalen", etik..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:14
-
6620 Soffbord
mahogny, Höj/sänkbart. Bredd: 110 cm, djup: 58 cm,..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:41
*
Soffbord
nr 330 6011
Soffbord
Keramik
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 4 oktober 2004 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 3/10 13:27:17 | 1 | 100 kr |
| 4/10 10:03:02 | 2 | Vinnande bud |
| 4/10 12:11:32 | 1 | 200 kr |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord keramik soffbord
-
6073 Lampbord
Butlers Tray. Diameter: 65 cm, höjd: 47 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:05 -
6453 Rökbord
Intarsia. Diameter: 64 cm, höjd: 61 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:51 -
6477 Rökbord
med kopparskiva. Diameter: 57 cm, höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:26
-
6408 Soffbord
1960-tal, senare stenskiva, tidningshylla. Bredd: ..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:47 -
6310 Soffbord
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Ovalen", etik..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:14 -
6620 Soffbord
mahogny, Höj/sänkbart. Bredd: 110 cm, djup: 58 cm,..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:41



