FURNITURE / Tables / Coffee table 6057050

nr 605 7050

COFFEE TABLE

Josef Frank, 'Diplomat', length: 110, width: 70, height: 49, nagg.

Design Josef Frank 1949, 'Coffetable No2073', längd: 110, djup: 70, höjd: 48

Condition: Kantskador

8000

SEK 7000

Monday October 19 2009
at 16:00:00

19/10 14:13:05 1      Vinnande bud