MÖBLER / Bord / Soffbord 12948596
nr 1294 8596
Soffbord
"Cosmos", Tingströms, Bra Bohag, Design: Engström / Myrstrand, diameter: 90, höjd: 54 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:53:55
100 kr
200 kr