FURNITURE / Tables / Coffee table 11198311

nr 1119 8311

COFFEE TABLE

Bodafors, teak, utdragsskivor, length: 100 cm, width: 57 cm, height: 60 cm, wear, damages.

Bodafors, teak, utdragsskivor, längd: 100 cm, djup: 57 cm, höjd: 60 cm

Condition: slitage, skador

400

SEK 150

Monday July 17 2017
at 18:47:18

12/7 20:56:05 1      100 kr
17/7 18:42:19 2      Vinnande bud