MÖBLER / Bord / Soffbord 15539318

nr 1553 9318

Soffbord

1950/60-tal, skiva av glas. Bredd: 140 cm, djup: 59 cm, höjd: 46 cm

Kondition: nagg

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 31 juli 2023
kl 18:39:42