MÖBLER / Bord / Soffbord 13834425

nr 1383 4425

Soffbord

50/60-tal, Emaljskiva / teak, Otydligt signerat. Bredd: 109. Djup: 59 cm. Höjd: 56 cm, slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 mars 2021
kl 19:49:42