MÖBLER / Bord / Soffbord 14513230
nr 1451 3230
Soffbord
Längd: 60 cm. Djup: 60 cm, höjd: 58 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 februari 2022
kl 19:08:15
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)