MÖBLER / Soffor / Soffa 13856140
nr 1385 6140
Soffa
tidigt 1900-tal. Längd: 104 cm. Djup: 60 cm, höjd: 92 cm
Kondition: slitage, skador, renoveringsbehov
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:39:35
150 kr
200 kr