MÖBLER / Soffor / Soffa 6903167

nr 690 3167

Soffa

skinn, Karl Erik Ekselius, för JOC, 1960-tal,

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 4 april 2011
kl 17:05:46