MÖBLER / Soffor / Soffa 13429352

nr 1342 9352

Soffa

"Minerva", teak, Peter Hvidt and Orla Mølgaard Nielsen. Längd: 125cm

Konditionsrapport: slitage, skador, fläckar

Utrop:

2.000 kr

Såld:

10.500 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 20:24:27