FURNITURE / Sofas / Sofa 13878611

nr 1387 8611

SOFA

Art Nouveau, late 19th - early 20th century. Length: 132cm, wear, damages.

Jugend. Längd: 132cm

Condition: slitage, skador

800

SEK 100

Wednesday April 7 2021
at 03:49:22

Jugend