MÖBLER / Soffor / Soffa 9411350
nr 941 1350
Soffa
IKEA, Kardinal, 1960/1970-tal, skinn, etikettmärkt, längd: 210
Kondition: kraftigt bruksslitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 februari 2015
kl 18:01:12
250 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr