MÖBLER / Soffor / Soffa 9401351
nr 940 1351
Soffa
IKEA, Kardinal, 1960/1970-tal, etikettmärkt, skinn, längd: 210
Kondition: Kraftigt bruksslitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 februari 2015
kl 18:13:27
9/2 18:08:27