MÖBLER / Soffor / Soffa 14203025

nr 1420 3025

Soffa

Gustaviansk stil, Sent 1800-tal. Bemålad, Längd: 120

Kondition: slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 september 2021
kl 19:01:42

22/9 00:06:08 1      Vinnande bud

Den Gustavianska stilen