FURNITURE / Sofas / Sofa 13878618

nr 1387 8618

SOFA

Gustavian style. Length: 150cm, wear, damages.

Gustaviansk stil. Längd: 150cm

Condition: slitage, skador

1500

SEK 1000

Monday Mars 29 2021
at 20:34:09

27/3 17:48:32 1      Vinnande bud

Den Gustavianska stilen