FURNITURE / Sofas / Sofa 6024092

nr 602 4092

SOFA

+ fåtölj Maralunga Vico Magistretti (1920-2006) för Cassina, 1973, textilklädsel i rödbruna toner, wear,

+ fåtölj Maralunga Vico Magistretti (1920-2006) för Cassina, 1973, textilklädsel i rödbruna toner. Fåtöljen visas på Metropol, soffan finns på lager (finns ej på visning)

Condition: slitage, fläckar. Soffan med skador.

1000

SEK 1600

Monday September 28 2009
at 19:11:06