MÖBLER / Soffor / Soffa 13475394
nr 1347 5394
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Soffa, Hemmakväll. Längd: 200
Kondition: slitage, skador, Renoverings objekt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:17:49
10/9 20:40:10
500 kr
14/9 18:00:15