MÖBLER / Soffor / Soffa 5921425

nr 592 1425

Soffa

1800-tal, längd. 210

Kondition: slitage i tyget

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 3 augusti 2009
kl 17:43:00

3/8 16:15:00 1      Vinnande bud