MÖBLER / Soffor / Soffa 11955350

nr 1195 5350

Soffa

1880-tal, bemålad. Längd: 143

Kondition: bruksslitage

Utrop:

400 kr

Såld:

450 kr

måndag 6 augusti 2018
kl 18:22:45