MÖBLER / Soffor / Soffa 6365655
nr 636 5655
Soffa
1940-tal, längd: 200
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 26 april 2010
kl 17:33:49
100 kr
300 kr
300 kr
400 kr
450 kr
500 kr