FURNITURE / Sofas / Sofa 8985388
nr 898 5388
SOFA
1940s/1950s, Dux-etikett, length: 131, lättare bruksslitage.
1940-/50-tal, Dux-etikett, längd: 131
Condition: lättare bruksslitage
600
SEK 800
Monday June 2 2014
at 18:54:06
700 kr
250 kr
350 kr
700 kr