SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Sockerskrin 16349191
nr 1634 9191
Sockerskrin
Silver (830), Importstämplar. Invändigt förgylld, Längd: 14 cm. Höjd: 13 cm, vikt: 285g ca
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 5 augusti 2024
kl 19:50:25
2/8 12:08:07
1.600 kr
3/8 13:36:03