SILVER & METAL / Silver / Snusdosa 2048016
nr 204 8016
Snusdosa
Lenght: ()
Silver, 1800-tal
700
SEK 550
Tuesday January 7 2003
at 18:00:00
450 kr
550 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver