MÖBLER / Byråar, sekretärer / Snedklaffsekretär 6481137

nr 648 1137

Snedklaffsekretär

1700-/1800-tal, ek, längd: 113, djup: 47, höjd: 100

Kondition: skador

Utrop:

700 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 19 juli 2010
kl 18:26:41