FURNITURE / Tables / Dressing table 9255097
*
nr 925 5097
DRESSING TABLE
Teak, length: 85 cm, width: 40 cm, height: 70 cm,
Teak, längd: 85 cm, djup: 40 cm, höjd: 70 cm
Estimate:
800
Sold:
SEK 600
Auction date:
Monday November 17 2014
at 20:24:56
- Bid history
Time
Bidder
Bid
16/11 12:50:40
1
350 kr
17/11 14:11:23
2
350 kr
17/11 14:11:23
1
350 kr (Robot)
17/11 14:11:38
2
400 kr
17/11 14:59:46
1
500 kr
17/11 15:05:50
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 17
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord sminkbord spegelbyrå teak teakmöbler toilettbord toilettebord trä
-
6524 LADY'S WORKING..
nyrenässans, med utensilier. Width: 61 cm. Width: ..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:59
*
DRESSING TABLE
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 925 5097
DRESSING TABLE
Teak, length: 85 cm, width: 40 cm, height: 70 cm,
Teak, längd: 85 cm, djup: 40 cm, höjd: 70 cm
| Estimate: | 800 |
|---|---|
| Sold: | SEK 600 |
| Auction date: |
Monday November 17 2014 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 16/11 12:50:40 | 1 | 350 kr |
| 17/11 14:11:23 | 2 | 350 kr |
| 17/11 14:11:23 | 1 | 350 kr (Robot) |
| 17/11 14:11:38 | 2 | 400 kr |
| 17/11 14:59:46 | 1 | 500 kr |
| 17/11 15:05:50 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 17
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord sminkbord spegelbyrå teak teakmöbler toilettbord toilettebord trä
-
6524 LADY'S WORKING..
nyrenässans, med utensilier. Width: 61 cm. Width: ..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:59



