MÖBLER / Bord / Sminkbord 12905054
nr 1290 5054
Sminkbord
med stol, 50/60-tal, Bredd: 88 cm. Djup: 36 cm. Höjd: 115 cm En låda med etikett Fröseke, AB Nybrofabriken. Godkänd för serien Bra Bohag
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:11:19
500 kr
700 kr
18 nov
Retro
Läs mer om Retro